| MaDu222 a întrebat:

Hey! maine trebuie sa completez fisa aia cu codurile pentru inscrierea la liceu. eu am media de admitere 7.01 are ceva daca pun primele licee mai bune care s-a intrat anul trecut cu 7.40, 7.56? si este vreo diferenta intre prima optiune si restul? am nevoie URGENT de raspuns funda

Răspuns Câştigător
| DaddySGirl a răspuns:

Prima optiune e cea pe care o doresti cel mai mult, asa incat a 2-a va fi imediat dupa, a 3-a la fel.

2 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Conteaza foarte mult ordinea deoarece calculatorul ia toate optiunile la rand pana cand o sa gaseasca un loc si pentru tine. ca sa zic asa... nu nu are nimic daca pui profiluri cu media aceea deoarece nu este diferenta mare intre medii. Bafta :*

| geo_fili_2006 a răspuns:

Cu media ta poti sa intri la licee cu 7.01 sau licee sub 7.01! Calculatorul iti alege "soarta"! fundita? happy