| BenyBen a întrebat:

Hey salut acasă am un caiet la 2 lei dar acum nu sunt acasă oare pot sa spun ca nu am un caiet? Nu am mai văzut de mult timp în care se ocupa de acest gen de muzica și dans bună bună de la prieteni și nu am mai spus ca nu mai da mesaje 10 bună de funcționare a ești bine?

5 răspunsuri:
| Andreea213 a răspuns:

Nu se intelege nimic!

| BenyBen explică (pentru Andreea213):

I I am a zis ca nu ma cunoști și tu un semn de viata și sa nu mai am ca când băgăm video pe care le am cu cine sa ma duc la un moment dat sa vad ce mai faci și tu un semn de viata și sa nu mai poți dormi

| Bogdan201739 a răspuns (pentru BenyBen):

Ba ce ``I am`` nici macar nu sti ce inseamna

| ĂlaRău a răspuns:

Copile, tu esti tampit?

| ardei795 a răspuns:

Prea mult autocorector rolling on the floor))