| MissFashionPrincess a întrebat:

Hey!

Stie cineva daca pentru admiterea la facultatea de medicina Carol Davila (Bucuresti) conteaza media din liceu sau media obtinuta la bacalaureat (pe langa examenele de admitere la facultate bineinteles)? Am cautat pe internet, insa nu am gasit... sau poate nu am fost eu destul de atenta.

Multumesc

O seara placuta!

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu conteaza nimic in afara de media de la examen. Uite aici informatii complete privind admiterea din 2010:
http://www.umf.ro/index.php/ro/admitere/admitere-2010.html

1 răspuns:
| herbalist a răspuns:

Mai conteaza media de la examen 60% si cea de la bac40% cred. asa e la me