| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU,

Am gasit un job pe net si la descrierea lui scria asa: "creeaza coduri ale articolelor in sistem, creeaza comenzi ale articolelor in sistem" si "modifica preturile articolelor in sistem, dupa indicatiile achizitorului".

Nu e ceva complicat, nu? Daca a facut cineva asta, imi poate da mai multe detalii? E o treaba migaloasa banuiesc.

1 răspuns:
| MireP a răspuns:

Iti da probabil o lista si tu ai de inlocuit niste valori si de creat produse noi. Migaloasa, da. Trebuie sa ai niste cunostinte de Wordpress sau pe ce platforma o fi magazinul lor.