| Gavrilut_Gheorghe_1963 a întrebat:

Am o problema si va rog sa nu radeti de mine. Sunt in clasa a 5 a si azi am dat proba pentru a intra in corul școlii. Muzica e pasiunea mea de cand eram mica. Dar azi nu știu ce s-a întâmplat caci nu am luat proba. Eu sunt de fel mai emotivă. Puteți sa imi dați niste sfaturi? Sau funda pentru cel mai bun sfat

1 răspuns:
| whatevernvm a răspuns:

Dacă ai cântat ca aia de care a făcut mișto despot la vocea româniei cred și eu ca ai picat