| allynaalllyna a întrebat:

Hey TPU,cam cat are fi salariu in Carrefour,Lidl,Cora,Auchan, Kaufland sau Selgros...dau funda :*

2 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

100 LEI / luna
10 milioane / lunar ( in fiecare luna ).

| miTzuliK93 a răspuns:

Daca lucrezi part-time, cred ca maxim 4 milioane. In full-time te duce de la minim pe economie (6 sau 8, nu stiu exact) pana pe la vreo 10 cu posibilitate de marire in functie de vechime. Cel putin asa eram acum ceva timp, cand stiam pe cineva care lucreaza in Selgros si Kaufland. La part-time te pot asigura ca e asa. Mult succes! tongue