| anonim_4396 a întrebat:

ce credeti despre justin bieber astept nu numai pareri bune laughing sper sa aveti aceeasi parere ca mine Fundaaaa byewinking (scuze de categorie tongue)

4 răspunsuri:
| MaXim1trafic0de1drogusoare a răspuns:

Aaaaw ^.^ ma tzuka in cuoor phbbbbt asta cred ca ' =| puta' dreku' cu breton pieptAnat cu *** >:[ eu cred ca ' ca ii un popoNar smug care are voce de sugrUmat copchi (cand baga live) :[ si se crede suPerior la fte smug fi'iar trai'iar buZele' alea de broaSca raioaSa.nu mi pLaki de loc phbbbbt bleak >:O thinking urat.foarttttte urat phbbbbt
______________________________
... traficant inascut...

Răspuns utilizator avertizat
| Andreiutza12 a răspuns:

Hey term cu prostiile voastre ...cine a zis kal plac EU il urasc e un fraier nu da nimeni nici 2 lei pe el dar imi pare rau kati inteles gresit intrebarea sad

| narcisaisa a răspuns:

Ce castigi daca iti place JB crezi ca si el simte asta?rolling on the floor