| anonim_4396 a întrebat:

Daca sunt la un liceu in care se face drama (adica eu sunt la sectia de drama), voi putea da la o facultate de finante banci sau imi trebuie neaparat un liceu economic?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

N-are treaba liceul/profil dar sa te pregatesti, daca e cazul, pentru o admitere acolo din timp ca nu ai notiunile pe care cei de la liceul economic le-au facut mai mult sau mai putin.

| Andrei09768 a răspuns:

Poți sa ajungi la orice facultate vrei tu de la orice liceu.