| Antonio8789 a întrebat:

Eu as vrea sa intru la Seminarul Teologic Bucuresti. Vreau și eu niște păreri de la unii elevi care au fost acolo sau vor sa intre.

1 răspuns:
| RxTx a răspuns:

Am un preten care l-a terminat si mi-a povestit ca aia sunt putin cam mult ptrea prieteni
Iar in afara de asta la sfarsit ca sa il hirotoniseasca sau nu stiu ce bilute grade sapte dani
Ii dadea ceva nu stiu atestat profesional
Sa ii dsa si lui ce se da la toti acolo diploma sau punerea mainilor sa il rooteze la un server sa ii dea si lui ip real
Ceva de genul asta ca sa aiba dreptul sa fie si el preot
I-au cerut fara numar ca la manelisti

Acum nu stiu daca este sau nu este adevarat ca eu nu o am cu biserica ortodoxa

Eu sunt cresrin dar nu ortodox