| Vectra1 a întrebat:

Imi puteti explica cum sta treaba cu Academia de politie de la Campina? Se da romana si engleza ( grila ), psihologic si sportivul? Aceste probe se dau in Ianuarie? ( eu am bacul pe 25 iunie 2018, asta inseamna ca o sa dau in Ianuarie 2019 probele pentru academie? )

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoala de Agenti de Politie. Academie de Politie este doar la Bucuresti. Si raspunsul este da.

| AdmitereAcademiaDePolitie a răspuns:

Scoala de Politie Campina va organiza inca o sesiune de Admitere in Iunie-iulie. La aceasta sesiune vor putea participa si elevii care dau BAC-ul in 2018. Pentru pregatirea probelor scrise la cel mai inalt nivel, va recomandam sa va creati un cont pe http://www.academiadepolitie.com