| dragos9009 a întrebat:

Vreau sa devin footbalist dar ideea e ca nu sunt la un club de footbal sunt la o scoala de footbal Junior Galati si nu stiu daca pot ajunge departe daca nu sunt la o echipa am 12 ani si fac football de 8 luni si am 1.60 m si 47 KG vreau cat mai detaliat!
MS

Răspuns Câştigător
| CSDNCSF a răspuns:

Nu conteaza la ce club esti, indiferent cat este el de mic sau mare, trebuie sa te tii de munca si sa progresezi, iar apoi sa-ti alegi un alt club care consideri tu ca iti este mai bun