| mariabey a întrebat:

Hristos A Inviat! Stie cineva ceva serios de munca la domiciliu?

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Toate anunturile cu muncă la domiciliu sunt țepe, ei vor sa trimiti tu niste bani ca mai apoi ei sa i ti trimită acasa produsele lor cu care vei lucra, astea sunt escrocherii ca după ce tu le trimiti banii in plic numai primesti nimic din partea lor si de multe ori sunt firme fantome care dispar cu banii clientilor păgubiti, nu te risca, ce varsta ai? Cel mai bine te angajezi cu forme legale de muncă carte de muncă la firme serioase, si i ei un salariu lunar.

| geronimo11 a răspuns:

Invata design sau programare. Astea sunt lucruri serioase pe care poti lua bani frumosi de acasa. La restul chestiilor cu reclame, buxuri si alte cele o sa-ti ia o luna sa strangi 2$ ( mai mult dai la curent sa tii PC ul deschis ).

| mariabey explică (pentru geronimo11):

Mersi mult dar un site? unde pot intra mai exact as vrea acasa deoarece am micutul

| mariabey explică (pentru geronimo11):

Mersi mult o adresa te rog!

| geronimo11 a răspuns (pentru mariabey):

Adresa la ce? Informeaza-te pe Google. Cauta tutoriale de design sau programare, ce crezi ca iti place mai mult. Daca iti place designul incearca Photoshop si dai cautare pe Youtube ca e plin cu asa ceva. La inceput cauta tutoriale pentru incepatori si incetul cu incetul vei putea realiza lucruri mai complexe. Oricum bani nu ai sa castigi pana nu devii bun sau foarte bun.

| Stefania975 a răspuns:

Buna.Poti lucra de acasa in domeniul YT, mai exact ca programator si poti castiga bani buni din asta. Sper ca te-am ajutat!

| Anilatac91 a răspuns:

Adevarat a Inviat, un loc de munca pe partea de consultanta financiara, nu te intereseaza?

| mariabey explică (pentru Anilatac91):

Ba da sigur doar sa stiu mai multe despre ce concrect este vorba, astept raspunsul tau.