| Andreeaa20 a întrebat:

Îmi caut un loc de muncă și nu gasesc sunt din București am lucrat ca vînzătoare, dar am abandonat locul de munca deoarece nu aveam nicio zi liberă si era obositor, ce locuri de muncă îmi recomandați in așa fel încât sa fie măcar o idee mai usor pentru mine?,

9 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Buna,
Tu sti mai bine ce domeniu te reprezinta.
Poti opta tot ca vanzatoare undeva unde e mai acceptabil pentru tine.
Vezi in anunturile locale ceva ce iti convine!

| Violleta2022 a răspuns:

Daca si ca vanzator este greu... atunci sa-mi fie cu iertare, mai bine stai acasa si dormi!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce ar putea fi mai usor decat vanzator?
Aveai contract de munca legal? Cum de nu iti dadea liber?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce pregătire ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.bucuresti.anofm.ro/

| Staif a răspuns:

In Bucuresti, numai daca nu vrei, nu gasesti loc de munca. Dar, vorba celor de mai sus: daca nici vanzatoare nu iti place...

| ovidiu29asd a răspuns:

Parerea mea e ca inainte de asta trebuie sa iti raspunzi tu la doua intrebari si anume ce ti-ar placea sa faci si ce stii sa faci? In functie de asta sunt convins ca o sa gasesti si locul de munca potrivit

| AlexPatriciu a răspuns:

Sarutmana, sunt din Bucuresti si am cateva mici afaceri comerciale, Imi puteti lasa va rog o modalitate de contact? O seara placuta!