| andreea567890123 a întrebat:

Imi da si mie cineva idee de facultăți bune,apropo, sunt la stiinte ale naturii. În afară de medicină și farmacie, va rog

3 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Ai uitat sa specifici si ce te intereaseaza ca asa putem sa insiram facultati pana maine. Macar la ce materii esti buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facultatea de limbi străine;
Facultatea de filosofie;
Facultatea de Istorie;
Facultatea de geodezie;
Facultatea de horticultură;
Facultatea de drept.

| Osneros a răspuns:

Poti sa mergi la orice facultate (presupunand ca indeplinesti criteriile de admitere) dupa terminarea liceului. Nu-i pasa nimanui ca ai terminat stiintele naturii sau alte profile.