| Talion a întrebat:

Imi poate crea si mie cineva o lista cu facultatile din Bucuresti, cu intrare pe baza de dosar?

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Daca tot vrei la facultate, e important sa fi familiar cu Google. Le gasesti singur lejer.

| Talion explică (pentru Wr3nch):

Atunci la ce mai exista naibii site ul asta? exista si reddit daca e s o luam asa

| Wr3nch a răspuns (pentru Talion):

Daca efortul de a cauta pe Google e prea mare, eu zic sa nu te inscrii la facultate. Cand o sa aveti de facut proiecte de 10 pagini nu o sa caute nimeni pentru tine.

| Lukasssz a răspuns:

Pai vrei orice facultate? sau pe o specializare anume?