| Andreia2005 a întrebat:

Îmi poate spune cineva cum as putea sa îmi afișez numele de scena?
Va rog!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pe frunte, mademoiselle!

| Violleta2022 a răspuns:

Pune un anunt cu numele tau de scena pe FaceBookul tau si pe Instagram si asa afla lumea.

| Simpatic a răspuns:

Numele de scena? dar in ce domeniu profesati madame : muzica, pictura, literatura sau dans la bara ca si acelea au.
Si nu ne-ai spus unde vrei sa iti afisezi numele de scena?
Aici pe TPU, pe FB, pe garduri prin oras? unde anume.
Pe TPU este simplu intri in Setari cont de acolo mergi la Modifică profilul : Nume public (username)... si aici trece ce doresti tu.