| Adinaaa76 a întrebat:

Imi poate spune cineva din ce se da admitere la tehnica dentara din sibiu?

Răspuns Câştigător
| crud a răspuns:

Fiecare facultate are propria sa metodologie. In link-ul pe care ti l-am trimis poti vedea metodologia aplicata in anul 2018. M-am uitat eu in locul tau (desi nu ma intereseaza tehnica dentara) si da, au fost numai locuri cu taxa.

2 răspunsuri:
| crud a răspuns:

Anul trecut a fost concurs de dosare, media la BAC a contat.
https://admitere.ulbsibiu.ro/......enta-2018/

| Adinaaa76 explică (pentru crud):

Mersi! Mai am o intrebare stii cumva daca sunt dor locuri cu taxa? Am citit undeva si scria ca sunt doar locuri cu taxa pentru ca e concurs pe baza de dosar... ceea ce mi se pare aiurea.
Mersi mult! happy

| crud a răspuns (pentru Adinaaa76):

Fiecare facultate are propria sa metodologie. In link-ul pe care ti l-am trimis poti vedea metodologia aplicata in anul 2018. M-am uitat eu in locul tau (desi nu ma intereseaza tehnica dentara) si da, au fost numai locuri cu taxa.