| Martsje a întrebat:

Îmi poate spune cineva în ce țări din UE aș putea profesa dacă fac o școală postliceală în România? În Olanda, mai exact, mi-ar fi recunoscută?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da, normal in orice tara din UE se recunosc diplomele chiar cei de la EURES incurajeaza lumea sa emigreze prin tarile din UE si studiile se echivaleaza. Cu un avocat e posibil sa rezolvi mai repede dar costa ceva.

| Martsje explică (pentru mgtow):

Îmi poți explica mai exact cum se poate rezolva mai repede prin avocat? Poți sa-mi trimiți mesaj in privat.