| octa2021 a întrebat:

Imi puteti oferi niste sfaturi?
Vreau sa ma apuc de facut fotografii, dar nu stiu de unde sa incep.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fotografia nu se invata asa usor tu trebuie mai intai sa o inveti teoretic daca esti la liceu muta-te pe un liceu media daca ai terminat liceul fa o facultate de asa ceva. Inainte de a face o fotografie trebuie sa cunosti planurule ( ansamblu, general, intreg, plan american, plan mediu, prim plan, gros plan, plan detaliat ) Trebuie sa muncesti tu nu sa lasi natura sa munceasca pentru tine trebuie sa fie munca ta. O fotogarife trebuie sa transmita emotie ca sa fie o fotografie apreciata si mai trebuie sa raspunda la : De ce? Ce? Pentru ce? Asta e daca vrei putin mai profesionist daca vrei la amatori sunt destule grupuri apropo nu-ti trebuie cel mai modern aparat foto pentru a face o fotografie ea se face foarte simplu. Sper ca te-am ajutat mult succes in domeniul ales.

2 răspunsuri:
| Arii2 a răspuns:

Ai putea sa te inscrii pe un grup, mai afli de acolo una alta happy