| Evelinmariaa a întrebat:

Imi puteți spune cum pot sa lucrez ca promoter in Iasi? Daca știți persoane care ma pot ajuta va rog sa mi le spuneti in mesaj, in cazul in care nu doriți sa le faceti numele public.

2 răspunsuri:
| KronstadtResurrection a răspuns:

Pot, dar nu vreau. Prea v-ati invatat putori. Go Google.

| NanaTuna a răspuns:

Buna!
Cauta pe Facebook grupul "Joburi Iasi" sau "Joburi pentru tineri Iasi [Oferte/cereri/ponturi]". Sunt multe oferte colo pe tema asta.nu pot sa-ti dau un nume exact pentru ca nu cunosc pe nimeni sad Dar acolo vei gasi tot ce iti trebuie!
Spor ^^