| rotariurazvan a întrebat:

Imi puteti spune niste exercitii fizice pentru a creste in inaltime? sau alte solutii daca stiti...

9 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Gimnastica la spalier e recomandata de medici pentru cresterea in inaltime si e varianta care da 100% rezultate. Ai apoi baschetul, voleiul, inotul dar si boxul ca variante alternative. Atletismul se spune ca ar da de asemenea rezultate.

| xBya a răspuns:

Apuca`te de baschet/inot. Sau amandoua. Depinde si de cati ani posezi.

Răspuns utilizator avertizat
| Anonimuuuussssss a răspuns:

Baschetul te ajuta sa cresti foarte mult in inaltime.Eu am crescut 13 cm intr-un an, deci...

| Anonimuuuussssss a răspuns:

Baschetul te ajuta foarte mult. Funa?

| gRasuPCH a răspuns:

Da exista : baschet, inot, faci tractiuni, box (iti lungesti bratele), saritura in inaltime

| danceisme a răspuns:

Buna! Incearca sportul(cele mai bune sporturi sunt baschetul, voleiul si handballul), dormi mult, mananca sanatos, bea laspte si poti incerca gimnastica sau poti sta atarnat de bara. Sper ca te-am ajutat!wave

| MihaiEddy93 a răspuns:

Mult somn si exercitii multe in sala de sport la spaliere.

| yubyta123 a răspuns:

Baschet,handbal,volei