| Tropstop a întrebat:

Imi puteti spune si mie facultati de profil filologie? In acelasi timp mi-as dori sa fie niste facultati care sa rezerve un viitor ok, nu sa fac o facultate de dragul de a o face.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Imi puteti spune si mie facultati de profil filologie? sa fie niste facultati care sa rezerve un viitor ok"

bine, atunci du-te pe IT

| Lion56 a răspuns:

De la profilul filologie cam cea mai mare ar fi dreptul. Restul(limbi straine, litere, istorie, geografie, etc) se fac doar de dragul de a le face, asta daca nu vrei sa devii profesor.