| Alvarez11 a întrebat:

Îmi puteți spune toate facultățile pentru profilul uman?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice atat timp cat iei admiterea. Important e sa-ti placa ce faci.

| plantezridichi a răspuns:

Orice, daca treci de admitere sau daca ai nota de la bac destul de mare pentru criteriile lor de admitere. Gândește-te ce vrei sa faci dau ceva ce îți place. Știu că e la modă acum să facă toată lumea facultate, dar nu o sa doar sa fie făcută. Da doar dacă chiar îți doresti sa faci ceva anume. Poți să dai la drept, dar daca îți doreai sa te faci avocat sau notar știai deja că trebuie să dai la drept. Ce îți place? Nu ce vrei sa devii...ce îți place? Restul o sa vina de la sine