| CristianaCrissPinka2002 a întrebat:

Imi puteți spune, va rog, cand se dau simularile in clasa a11a si la ce probe la stiinte sociale? Dar simulările in a12a? Dar bac-ul?

Răspuns Câştigător
| Denisa0954 a răspuns:

Nu stiu sa ti spun exact cand sunt simularile. Poti cauta pe net programa școlară. La științe sociale intr a 11 A, dai simulare la romana si istorie. Intr a 12 a tot romana si istorie, dar ai de ales proba a3 a dintre geografie, logica, psihologie, economie si filosofie. Bac ul il dai ca simularea dintr a 12 a adică romana, istorie și proba la alegere, plus competențele, adică probleme orale care se dau la romana, engleza sau franceza, depinde la care esti avansată, si competențele digitale

3 răspunsuri:
| Yurisa a răspuns:

Romana, Istorie. Abia in clasa a 12-a dai si la a treia materie pe care ti-o vei alege. La bac la fel. Nu imi spune ca ai ajuns clasa a 11-a fara sa stii la ce dai bacul.

| Anonimaams a răspuns (pentru Yurisa):

Sincerrr?

| Yurisa a răspuns (pentru Anonimaams):

Dea