| Lory_Dîrzu_2000 a întrebat:

Imi puteti spune va rog cum sa am hack in jocul transformice?

4 răspunsuri:
| g00dmorning a răspuns:

Inainte se putea folosi Cheat Engine dar jocul s-a schimbat. Trebuie sa descarci de pe net dar nu cred ca exista unul fara virusi.

| StIlled a răspuns:

Cheat engine!
Daca sti sa treci de anti cheat-ul de la un joc poti face trainer

| HelloTeddyBear a răspuns:

Hmm, eu zic mai bine să folosești Heromice happy e la fel ca Transformice numai că îți dă 999 999 de brânze și fraises, gratis, epuizabile. Practic cauți pe google, și te loghezi cu contul tau de transformice si gata. Numai că nu știu siugur dacă se salvează tot ce ai cumpărat când intri pe transformice. Sper că te-am ajutat ^_^

| g00dmorning a răspuns (pentru HelloTeddyBear):

Heromice nu are legatura cu transformice, sunt jocuri diferite. Apropo, pe heromice poti folosi cheat engine si nu iti sterge contul niciodata.