| Nedelcu_Alex_2002 a întrebat:

Imi spuneti pasii pentru a urma o cariera in SRI si ce probe trebuie sa trec va rog mult? pas cu pas.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa ai liceul, cu diploma de bacalaureat, sa reusesti la admiterea in Academia de Informatii "Mihai Viteazul" Bucuresti si sa o termini.
Informati despre admitere gasesti detaliat pe site-ul oficial al Academiei, la Admiterea 2017. De asemenea te poti informa la compartimentul de resurse umane a Serviciului SRI din udetul tau, de altfel acesta face recrutarea pentru Academie.