| dragzila98 a întrebat:

Imi ziceti si mie niste servere private de metin max lv 250 sau 255 dar sa nu fie metin2 hammer,,,,,, cu rate mari 3000 gold experienta etc cina ma ajuta dau funda!

6 răspunsuri:
| Laur4u a răspuns:

Celestial-world; lunaris-online; GTH; TDL; Hardcore-RELOADED; MetinX; Moon; Azuria; shizuka3; Osiris; crytekm2; hotstyle; delivrance;... Sper ca ti-am fost de ajutor! Distractie placuta!winking

| kilowoksnope a răspuns:

Metin2 steel rate mari faci in 20 min. lvl-ul 105 perlele se fac din itm cum ar fi(20 dinti de orc=o perla rosie, 10 limbi de broasca=o perla alba, 10 globuri de gheata =o perla albastra numa ca golburile de gheata se fac la golemi iar ei stau pe langa portalul de la Lungsam) bani ii faci in camp cu serpi se pot cumpara moduri 50% 70% 40% 100%.
Ma poti contacta la adresa de mess:michtimi@yahoo.ro daca vr te ajut cu itm kbig grin

| Cioacă_Pepytò_1996 a răspuns:

Http://ossium.xqs.ro rate 500% lvl max 250 fierar 100% este si PvP si PvM server frumos te asteptam ^_^

| katykatty a răspuns:

Buna! Intra pe metin2DarkVipers. Lv maxim 250, rate X1000, eventuri si ox-uri in fiecare zi. http://mt2.darkvipers.ro/

| Vladulescu_Mihai_1995 a răspuns:

Metin2 Sony lv max 250 perlele le faci la pescar cumperi 200 de scoici cu 10 miloane si le deschizila 100bucati de piatre iti mai da scoici.Cresti repede intr-o ora te faci 100 cu itm cu tot.