| Joker3134 a întrebat:

În afara de riscul de a veni un razboi, ca militar mai ai alt risc? Adica e posibil sa fie atacată unitatea militara, atentat sau sa fii chemat in vreo misiune periculoasa?

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, sunt riscuri câte vrei, de exemplu să te împuște un coleg pe care l-a apucat damblaua, riscuri la care nu te aștepți.

Răspuns utilizator avertizat
| sadrian46 a răspuns (pentru Joker3134):

Ai mai întrebat asta. Eu acum o să te ignor, ca să scap de tine.

| Wr3nch a răspuns:

Daca tu de gandesti la riscurile personale iti recomand sa iti mergi pe un job de birou. Nu are rost sa te faci nici pompier, nici politist, nici soldat, jandarm sau sa alegi orice meserie de gen daca prioritatea ta e sa fi tu in siguranta.

Răspuns utilizator avertizat