| MrFunky2 a întrebat:

In armata, de ce nu ai voie cu ochelari?
Intr-adevar, ai nevoie de o vedere buna in armata, dar daca nu vezi bine fara ochelari, vezi bine cu ochelari, deci de ce nu ai voie cu? TInand cont ca daca-i porti vezi bine, nu vad de ce nu ai voie cu ei. Poate cineva sa-mi raspuna la intrebarea asta?(Vreau sa stiu pentru ca am 14 ani, port ochelari si vreau sa merg la un liceu militar iar apoi in armata)

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DovleacTurbat a răspuns:

Unul din orasele judetului tau tocmai se afla sub asediul unui atac terorist. Sunt chemate trupele antitero, armata, elita politiei etc. In imbulzeala pierzi ochelarii, nu risti sa-i cauti, ce faci? Ii impusti pe-ai nostri. Nu ar trebui sa se accepte nici cu lentile parerea mea, un luptator al securitatii nationale si nu numai trebuie sa fie super-om.

Răspuns utilizator avertizat
| DovleacTurbat a răspuns (pentru ramon2473):

Da, probabil ca ai dreptate doar mi-am facut un scenariu' laughing