| svenhassel13 a întrebat:

In armata sunt primit daca am cativa dinți strâmbi? Nu am nici macar o carie, iar ei sunt perfecti albi.

8 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Tu iti schimbi cariera in fiecare zi?

Ba spui ca vrei sa te faci filosof pentru ca esti pasionat de subiect, ba vrei recomandari de facultati care "sa nu fie de filosofie pentru ca ajungi patiser".

Ba vrei sa te faci neurochirurg, ba vrei recomandari de "facultati care nu necesita foarte multa scoala, gen medicina".

Acum vrei sa intri in armata, pana maine dimineata cand iti vei da seama ca de fapt vrei sa fii antreprenor.

| wildthing a răspuns:

Unde scrie ca nu ai voie in armata daca ai dintii strambi? De unde ai scos-o? Nu stiu cum mai e acum, dar mai demult, auzeam ca nu te primeau in zona de "intelligence" daca aveai semne particulare vizibile...dar in armata, de ce nu?

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Da, daca nu sunt exagerat de strambi nu ti se zice nimic

| SmaraldAlbastru a răspuns:

Nu-ți face gratuit jinpentru dantură.bÎn armată este primit oricine poate fi carne de tun la un moment dat.

| existential a răspuns:

Nu e o scoala de modelling happy nu o sa te dea inapt din cauza dintilor strambi.

| GoguDeFer a răspuns:

Ce treaba au ma dintii cu armata? In armata te primeste cu conditia sa fii capabil atat fizic cat si psihic. N-au ei treaba ca ai tu dinte, pauza, gaura, lipsa, vid. Ca vor face ceilalti misto de tine, e partea a 2-a.

| GiugeaGiugescu a răspuns:

Daca ai dinti strambi o sa tii indrepte generalul