| anonim_4396 a întrebat:

In cate job-uri se lucreaza in ture(dim/dupa amiaza sau zi/noapte)?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In foarte multe: salvare, spitale, politie, pompieri, armata, apa si gaze, It, telefonie, turnatorii de metale, brutarii, fabrica de conserve, forje, laminoare, santier naval, constructii, samd.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să le numărăm? Cum? Cu ce să începem? Eu aș începe cu cei ce stau la radarele armatei și supraveghează spațiul aerian al țării să nu intre dușmanii.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

La clublaughing vin crvele nonstop

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu stiu exact cum ar trebui sa raspund.

In multe?

https://www.bestjobs.eu/ro/locuri-de-munca/in+ture

| Catrice a răspuns:

În munca de birou, instituții și magazinele cu program fix, care nu sunt non stop se lucrează în una sau 2 ture. Restul, cate 3hee hee

| Lukasssz a răspuns:

F.multe, prea multe ca sa iti pot face o lista, pentru ca nu as termina niciodata!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aproape toate din fabrici

| salieri84 a răspuns:

Presupun ca ai dori sa ti se enumere miile de joburi, in care poti lucra pe 3 schimburi?

| Cristian29 a răspuns (pentru salieri84):

Care mii?
La noi in afara de paza, politie, pompieri, infirmieri, armata nu prea gasesti lucru in ture.
De obicei este L-V plus o sambata intr-o luna.