| Severineanul32 a întrebat:

In cazul in care urmezi studiile Academiei de Politie, o sa ai liber in weekend.uri sa poti merge acasa de exemplu daca esti din alt oras?
Ma intereseaza de oarece arbitrez meciuri de fotbal in weekend si nu stiu daca o sa mai am timp.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Ionut231312 a răspuns:

Note peste 8 in timpul academiei și ieși când vrei happy

| Severineanul32 explică (pentru Ionut231312):

Pai si daca, sa zicem ca nu ai bote peste 8 stai toata saptamana, nu?

| Ionut231312 a răspuns (pentru Severineanul32):

Nu stiu sigur, asta cu notele peste 8 mi-a spus un amic de acolo, dar banuiesc ca si ceilalti pot iesi macar de 2 ori pe saptamana...