| deliathalia213 a întrebat:

In ce alte moduri pot face popular, un cont nou pe un site de socializare? Am incercat destule. Ffiind activa si postand, postez pentru mine. Luand posturile altora, imi umplu profilu cu ele. Socializand cu cei populari, imi pierd timpul fiind fana lor. Trec anii in ritmul asta, nu stiu ce as putea face. Ceea ce vreau este sa fac un cont popular, pe care sa postez contentul meu propriu, pentru cariera mea, nu sa ma dau in spectacol pentru ei.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pai posteaza-ti contentu propriu si plateste publicitate in dreapta si stanga sa ti-l promovezi

| Violleta2022 a răspuns:

Singura metoda este sa-ti platesti reclama personala pe acele site-rui si vei ajunge populara si vizibila de toti de pe acel site.

| Doja a răspuns:

Cum ar fi sa fii popular pentru ce esti tu, nu pentru posturi pe internet? Dar asta ar inseamna munca si ca oamenii sa vrea sa stea in jurul tau pentru calitati reale... poate e prea greu.