| Kitty a întrebat:

In ce clasa se face " Ultima noapte de dragoste, intaia noapte de razboi"?

Răspuns Câştigător
| andreiuuutza a răspuns:

Intr-a 10a studiezi Camil Petrescu, dar, in functie de manual poti avea "Ultima noapte de dragoste, intaia noapte de razboi" sau "Patul lui Procust"

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| cretzufinish a răspuns:

Eu am facut-o in clasa a 11-a si mi-a cazut si la bacalaureat (la alegere dintre romanele de dupa al doilea razboi mondial). Citeste-o ca e foarte interesanta si placuta cartea si mai ales subiectul cartii.

| Vizitiul a răspuns:

A 10-a, banuiesc.

| frumushika09 a răspuns:

Cred ca din clasa a11a.

| Farcas a răspuns:

Eu in a 9-a am facut`o tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu l-am facut in clasa a-X-a, banuiesc ca depinde de ce manual ai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cl XI

| cryss_1828 a răspuns:

In clasa a10a tongue

| toggie92 a răspuns:

Eu sunt in clasa a-11-a si urmeaza sa fac.