| bycuz a întrebat:

In ce condiții pot sa primesc indemnizația pentru titlul de doctor? Menționez ca lucrez în cadrul armatei. Doresc sa fac o lucrare de doctorat în Istorie pe tema Relatiile militare romano-germane? Oare aș putea beneficia?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti beneficia doar daca obtii titlul de doctor si indemnizatia este prevazuta pentru functia pe care o ocupi in armata.

| bycuz explică (pentru Ioandelasal):

Eu pot beneficia... intrebare este daca cu un titlu de doctor in istorie pot beneficia de indemnizatie in sistemul militar?

| Ioandelasal a răspuns (pentru bycuz):

Si eu ti-am raspuns ca poti, daca indemnizatia se acorda pentru functia ce o ai in armata. Nu poti lucra in alta parte si sa primesti bani si din armata.