| DennySa660 a întrebat:

In ce consta facultate ID? Trebuie sa vii la examen?

5 răspunsuri:
| BJK1903 a răspuns:

Nu boss, nu trebuie sa vii la examen. Dar nici nu trebuie sa te duci la cursuri, dar de ce te mai obosesti sa dai banii pe facultate? Ba, cati ani ai? 10? Cum sa spui "trebuie sa vii la examen" esti cu capu?

| DennySa660 explică:

Daca am intrebat, inseamna ca nu stiu ''boss''.

| BJK1903 a răspuns (pentru DennySa660):

LOL...da' cati ani ai man? Nu ai auzit niciodata ca se da examen la facultate? laughing) Crezi ca facultatea e ca la scoala? Dai examen si vorbesti cu profesorul sa iti puna un amarat de 5? Acolo esti prost, prost ramai si nu ei nici un examen.

| VenomMMA a răspuns (pentru BJK1903):

Cum nici tu nu l-ai luat. Cica ''ei''. Se scrie: iei all day long.

| DennySa660 explică:

Eu am intrebat daca se vine la examen pentru ca am citit de ceva examinare online. Daca tot nu ma lamuriti, nu va mai pierdeti timpul!