| aramnicolae a întrebat:

In ce partid imi recomandati sa ma incriu deoarece vreau sa fiu senator si sa invart bani multi?

4 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Acum 10 zile ziceai că ai cancer pulmonar și doctorii ți-au mai dat o lună de trăit, acum vrei să te faci senator și să învârți bani mulți.

Cam cât de disperat după atenție ești? Nu vor ceilalți copii să se joace cu tine pentru că ești ciudățel și încerci și tu să te bagi în seamă pe net?

| Uxellodunon a răspuns (pentru johnnny123):

E aceeasi persoana care era si in a 12-a si la facultate

| Victoria18 a răspuns:

PSDhappy nu ii invarti, ii furilaughing)))

| Bitzer a răspuns:

Ca partid, iti recomand orice formatiune politica din tara si peste hotare. Iar ca inchisoare, las la aprecierea magistratilor. big grin