| Talion a întrebat:

In cererea pentru inscriere la academia de politie Alexandru Ioan Cuza ma intreaba, sa completez numar ______ din_____, la ce se refera ca nu inteleg?

Răspuns Câştigător
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Alea doua campuri secretarele le completeaza. Ele stiu a cata cerere din cutare zi e.

5 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Esti PERFECT pentru academia de politie
inteligenta cu minus si iti mai trebuie numai sa iti insusesti motto-ul: "nu-i batuta ca la noi"

| Talion explică (pentru Zuzu1991):

Mersi Frate esti ultimul pripas.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Nu o completezi tu, ci secretarele.

| Talion explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Si dupa imi spune Jud specialitate Locuri si Numar Cerere, la primele 3 mi-am dat seama ce sa scriu dar la a 4 de unde iau numarul ala ca cica trebuie sa l primesc de undeva.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru Talion):

Cum ai primit informatia ca il primesti de undeva, dar nu ai putut obtine si locul de unde il primesti?

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Alea doua campuri secretarele le completeaza. Ele stiu a cata cerere din cutare zi e.