| radu1351 a întrebat:

In IT, programare, ar putea fi o problema la angajare daca termin o facultate privata in loc de una la stat?
Esti privit prost?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-are nici o importanta ce facultate termini, important este cat de bine te pricepi.

| Adry05 a răspuns:

Depinde de locul de muncă și cât ești de pregătit dar da, în general facultățile private sunt privite mai prost

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca stii meserie nu ii pasa nimănui ce facultate ai facut... Sau daca ai facut

| sayWhaaat a răspuns:

Atat timp cat e acreditata, te baga la interviu. Mai departe, depinde de tine.