| Cortex a întrebat:

In urmatoarea perioada(sarbatorile pascale) din punct de vedere legal, cat trebuie sa primesc concediu? Lucrez in alimentatie publica.

Răspuns Câştigător
| RoCkKiD a răspuns:

Dupa publicarea in monitorul oficial a documentului privind transformarea sarbatorii "Vinerea Mare" in sarbatoare nationala vom avea 2 zile libere, pe 6 (vineri) si pe 9 (luni). In cazul in care angajatorul iti da posibilitatea sa lucrezi si tu esti de acord trebuie sa fii platit dublu.

| Cortex explică (pentru RoCkKiD):

Mersi de raspuns, sanatate si toate cele bune!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Doar luni