| denisa_2911 a întrebat:

La ce facultate vreti sa dati, sau sunteti?
Care faculti sunt mai usoare?
va pup...happy

Răspuns Câştigător
| Jupiter a răspuns:

Care iti plac sunt cele mai usoare.

5 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Nimic nu e usor in viata si sa faci o facultate doar asa sa te afli in treaba sa nu ti placa ce faci? sau sa ai pretentii ca ai diploma... pune osu la treaba sau are mama bani sa i cheltue cu tine ...asta e generatia.de titrati si... fac inmultirea cu calculatoru...democratie...

| xibalba a răspuns:

Nu sunt facultati usoare, asta doar daca nu vrei sa te duci in facultate vaca si sa iesi bou. Ma gandeam undeva la politehnica( ceva in legatura cu informatica, nu m`am gandit exact care fac.).

| stillhartu a răspuns:

In primul rand nicio facultate nu e usoara. Fiecare are dificultatile ei. Bine, exceptie fac cele in care iti primesti diploma pentru o anumita suma de bani.
Eu am mai multe variante. Inca nu stiu exact ce vreau. Ma gandeam la politehnica- ingineria mediului sau la ceva facultate de psihologie, mai exact psihologia educatiei.Insa pana la decizia finala mai am catva timp.

| dean a răspuns:

Actorie, acum nu stiu daca o fi greu, usor, om vedea, nu ma gandesc sa dau la altceva, pup

| denisa_2911 explică:

Va multumesc:*