| Slash1 a întrebat:

La ce liceu dai daca vrei sa devii actor? in bucuresti sa fie liceul

Răspuns Câştigător
| CARMENCITA a răspuns:

Liceul Dinu Lipatti are o sectie de actorie.Afla numarul de telefon si intreaba ca nu gasesc site-ul.Probabil ca or mai fi licee unde se studiaza actoria, dar nu le-am gasit.De Dinu Lipatti stiam.Se mai fac si cursuri. Daca iti place actoria incearca sa urmezi un liceu unde se studiaza actoria sau dupa ce termini liceul da la o facultate de actorie.Ideal e sa te pregatesti in timpul liceului pentru actorie urmand un liceu de profil sau cursuri.Iti urez mult succes!

1 răspuns:
| tavy_7886 a răspuns:

Buna! la dinu lipattithinking stiu eu.succes