| Regedesubmunte a întrebat:

La ce se lucră cel mai ușor în agricultură în Germania?

3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Nicaieri in Germania nu este usor, oriunde ai vrea sa lucrezi, desi asta se invata.

| RAY a răspuns:

La a fi sef, tu mergi acolo sa freci menta nu exista einfach, einfach este pentru cei care sunt Germanii pentru straini este /ist schwierig =este greu, cu timpul vei gasi altceva

| SomeBody12425356 a răspuns:

Stai acasa laughing la nimic nu e usor, o sa stai peste 10 ore in soare si ploaie si e posibil sa nu ai nici o zi libera, deci e cam naspa la orice. (si daca lucrezi in hala, probabil va sta seful cu ochii pe tine non-stop)