| Hardy410 a întrebat:

La facultatea de marketing se face matematică? Urmarea facultății de marketing îți aduce mai multe avantaje, de exemplu in vederea găsirii unui loc de munca ok spre viitor decât facultatea de jurnalism?

Răspuns Câştigător
| emy a răspuns:

Da, la facultatea de marketing se face si matematica si da, iti aduce mai multe avantaje decat facultatea de jurnalism; iti gasesti mai usor un loc de munca, parerea mea. Sper ca ti-am fost de folos! Te pup cu drag si iti doresc un weekend minunat! kiss

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

1. Se face
2. Clar

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ceva matematica se face. Locul de munca nu ti l asigura facultatea ci pasiunea ta in domeniu, priceperea ta in domeniu vointa

| Phantelul a răspuns:

Salut, da se face matematica la marketing in primul si al doilea an si este mult mai ok decat jurnalismul parerea mea.