| anonim_4396 a întrebat:

La facultatea din Timisoara la agricultura la protectia mediului, daca as termina specializarea aceasta unde as putea sa ma angajez mai departe?

Răspuns Câştigător
| Kennedy97 a răspuns:

Eu unul sunt la liceu cu profilul asta, dar din cate stiu de la altii, te poti angaja mai departe, daca termini facultatea, ca inginer la mediu.

| Alexan59 a răspuns (pentru Kennedy97):

Multumesc de raspuns, si cu ce medie ai intrat? e greu?

4 răspunsuri:
| Kennedy97 a răspuns:

Pai am intrat cu 7, 32.....pana acum nu e greu....insa de acum sa vad cum elaughing

| carmenatyla5689 a răspuns (pentru Kennedy97):

Scuze ca ma bag si eu asa desii nu prea am un raspuns pentru tine... insa sunt in cautare de o facultate si nu ma pot hotari... cam cat primeste un inginer la mediu?big grin

| Kennedy97 a răspuns (pentru carmenatyla5689):

Maxim 1. 500 lei, in caz de director chiar 2. 500 lei.