| Diana7383 a întrebat:

La liceul pedagogic din Bacau la probele de aptitudini la muzica cate cantece trebuie sa cant din repertoriu (1 sau pe toate 5?)? La alegere sau care vor ei?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci tu trebuie sa pregatesti(sa stii sa canti bine)5 cantece, dintre care iti va fi dat sa canti doar unul singur(nu toate 5). Succes.

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Pentru orice eventualitate trebuie sa canti bine toate cantecele, dar in principal axeaza-te doar pe unul singur!

| beganu a răspuns:

Intreab-o pe Palaghita!