| Mari2004 a întrebat:

La mentiune se urca pe scena?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de scoala si de diriginti.
Unii nu au scena si atunci striga copii in ordinea mediilor si atat.
Altii au podiumuri si urca doar pe cei cu premii.

| minrest a răspuns:

La unele scoli urca si repetentii. Ii cheama in fata ca sa isi bata un pic joc de ei, si ii urca pe scena sa ii faca de rusine. Asa ca depinde de scoala.

| Samariteanul a răspuns:

Da,se urca.Depinde daca vrea diriginta.Eu intr-a 7-a am urcat, desi am avut media 8.90

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, la noi s-au urcat si cei cu mentiune

| Daniel9988 a răspuns:

Se urca in copaci...ca te bat parintii.

| Flörin_Andrei_1996 a răspuns:

Da se urca

| 3948698 a răspuns:

Depinde la ce concurs ai participat, daca la scoala si te numeste da

| Chelbossu a răspuns:

Da, eu am luat premiul al-II-lea dar am un coleg care a luat mentiune si a urcat pe scena, copii care iau premiile I, II, III si mentiune urca pe scena pentru a fi felicitat si pentru a i se da o carte si diploma. Sper ca te-am ajutat! Imi marchezi raspunsul ca cel mai bun te rog?