| Nevroza a întrebat:

La ora actuala, ce facultate poti sa urmezi ca sa ramai in Romania? Vad ca multi dau la politie. Altceva ce nu implica matematica, un job cu diploma de bac. Ce facultati se pot face la distanta?

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cauți ceva ce nu implica matematica?

| sierra1 a răspuns:

"ce facultate poti sa urmezi ca sa ramai in Romania?"

orice vrei doar să fii bun în ceea ce faci

| Nevroza explică (pentru sierra1):

Valorile sunt marginalizate de mediocritati, in Romania

| sierra1 a răspuns (pentru Nevroza):

Nu cred că trebuie să generalizăm

| Nevroza explică (pentru sierra1):

Ba da, asta e adevarul nu o generalizare daca e sa privesti obiectiv.

| sierra1 a răspuns (pentru Nevroza):

Nu vreau să polemizez nu e locul nici timpul dar cred că cineva (ceva) te-a supărat și asta e o reacție de moment în ceea ce te priveste.

| Nevroza explică (pentru sierra1):

Inca de la inceputul liceului o am, deci nu e de moment

| Bunica69 a răspuns:

Medicina