| iulian99999 a întrebat:

La scoala de agenți Tg. Ocna ai voie cu tatuaje? Am văzut foarte multi elevi pe media cu tatuaje chiar si pe antebrat. Ma poate ajuta cineva, care cunoaste intr-adevăr regulile? Multumesc.

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

La politie nu ai voie sa ai tatuaje vizibile, deci poti avea tatuaje atata timp cat ele nu se vad cad ai uniforma.
La agentii de la penintenciare nu stiu daca se accepta aceleasi principii pentru ca ei nu sunt politisti!