| andreidin a întrebat:

La scoala de politie testul psihologic consta doar intr-un test scris? interviul de acolo nu conteaza? adica acel interviu este doar asa pentru ca trebuie dat? poti pica la acel interviu?

2 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Dacă te referi la Cuza, acolo parcă sunt 3 teste. Au 2 teste de inteligență și unul de personalitate.
Fiecare etapă contează, inclusiv interviul. poți să pici în orice moment.

| RareşTPUro a răspuns:

Se iau in considerare si interviul si testul scris. Da poti pica daca... in functie de raspunsuri. Vei avea si niste intrebari capcana in care nici nu-ti vei da seama cand raspunzi negativ si pici happy